neděle 14. června 2009

Hacker poradcem USA

Všichni víme, že Amerika je země neuvěřitelných možností. A tak nechápu, proč se lidí diví, že nový poradce prezidenta Obamy na vnitřní bezpečnost počítačových systémů je bývalý hacker. Mě osobně to nepřijde nikterak zvláštní. S trochou nadsázky se dá přeci předpokládat, že tenhle hacker své práci rozumí. Vždyť dneska se už dá hacknout snad úplně všechno. Nedávná ruská kauza ohledně bankomatů je pro mne mnohem nepochopitelnější než právě tato volba Amerického prezidenta.

Doba je opravdu šílená, ale tohle rozhodnutí Obamovi schvaluji. A kdy se na internetu objeví zprávy o vybuchujících hacknutých ledničkách? Doufejme, že tahle doba je ještě hodně daleko od našich dveří.

Ať je to jak chce, ve spojitosti s tímto článkem se v mojí hlavě na chvíli objevilo známé rčení "Udělat kozla zahradníkem". Doufejme, že vláda USA nebude potřebovat lidi, co hlídají lidi, co hlídají USA.

PS(1- pro tajné služby): Spojení americký prezident a vybuchující lednička je čistě sarkastickým záměrem tohoto textu. Nejde o žádný kódovaný text ani podněcování k nekalé činnosti.

PS(2- pro ostatní): Pokud čtete následující text, můžete být od nynějška sledování některou z tajných vládních organizací, nebo některou tajnou službou.

Reakce na článek mediafax.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat